2/05/2017

12 super-zdrowych i tanich produktów

Małgorzata Rusek
Zdrowe odżywianie wcale nie jest drogie!
Żeby się zdrowo odżywiać wcale nie musimy kupować wymyślnych i drogich produktów!


Jesteśmy zewsząd atakowani reklamami wychwalającymi cudowne właściwości i wspaniałe wartości odżywcze różnych importowanych produktów, a tak naprawdę wśród świetnie nam znanych, prostych, wręcz zwyczajnych produktów znajdziemy takie, które mają wcale nie gorsze wartości odżywcze, a są dużo tańsze i dużo łatwiej dostępne.

"Cudze chwalicie swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie."

Czas to zmienić!
Przygotowałam dla Was listę 12 produktów, które na pewno świetnie znacie, ale możecie nie zdawać sobie sprawy, że mają wysoką wartość odżywczą, bo są tak zwyczajne, że nie poświęcamy im większej uwagi.
Zapraszam do lektury!


LINK

Zdjęcie na licencji CC0, pixabay.com

Małgorzata Rusek / Dietetyk

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Absolwentka SGGW w Warszawie. Kieruje się wiedzą opartą na dowodach naukowych, którą stale pogłębia zarówno samodzielnie, jak i uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Wegetarianka i miłośniczka książek.

W przepisach często nie podaję ilości składników, chyba że jest to istotne, ponieważ są one zależne od indywidualnego zapotrzebowania.
Zalecenia odnośnie zdrowego odżywiania kieruję do zdrowych osób dorosłych o przeciętnej aktywności fizycznej. W przypadku innych osób mogą się one różnić.
Zdjęcia potraw oraz wszystkie teksty są mojego autorstwa i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykorzystywanie ich bez mojej zgody jest zabronione.

Copyrights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib