12/30/2016

Pomysły na zdrowe sylwestrowe przekąski

Małgorzata Rusek

Przygotowałam dla Was dużo pomysłów na pyszne, zdrowe i lekkie przekąski na sylwestrową zabawę. Artykuł znajdziecie na portalu CzytamyEtykiety.pl.

LINK

A poniżej lista przepisów z bloga, które mogą Wam się przydać podczas przygotowań do imprezki:

Udanej zabawy sylwestrowej i DO SIEGO ROKU! 🎆 🎇

Małgorzata Rusek / Dietetyk

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Absolwentka SGGW w Warszawie. Kieruje się wiedzą opartą na dowodach naukowych, którą stale pogłębia zarówno samodzielnie, jak i uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Wegetarianka i miłośniczka książek.

 1. Kolejny fajny, inspirujący artykuł. Czytam ten blog już od dawna, wypróbowałam wiele przepisów (niektóre zadomowiły się na stałe w moim menu :))i muszę przyznać, że wiele się nauczyłam. W mojej kuchni pojawiły się nowe produkty ze składników, których wcześniej nie używałam. Życzę wiele szczęścia w Nowym Roku i dalszych fajnych pomysłów..... z których chętnie skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! :)
   Życzę radosnego i owocnego Nowego Roku 2017!

   Usuń

Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze, Wasze opinie są dla mnie niezmiernie ważne!
Będzie mi miło, jak osoby publikujące jako "Anonimowy" podpiszą się swoim imieniem czy ksywką :)

W przepisach często nie podaję ilości składników, chyba że jest to istotne, ponieważ są one zależne od indywidualnego zapotrzebowania.
Zalecenia odnośnie zdrowego odżywiania kieruję do zdrowych osób dorosłych o przeciętnej aktywności fizycznej. W przypadku innych osób mogą się one różnić.
Zdjęcia potraw oraz wszystkie teksty są mojego autorstwa i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykorzystywanie ich bez mojej zgody jest zabronione.

Copyrights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib