8/18/2016

Dwa lata blogowania

Małgorzata Rusek
Dokładnie dzisiaj mijają dwa lata prowadzenia przeze mnie bloga. Dwa lata ciężkiej, ale satysfakcjonującej pracy, której efekty, mam nadzieję, widać.


Wszystko, co jest związane z blogiem, robię sama. Sama piszę, sama wymyślam przepisy, sama gotuję, sama robię zdjęcia, sama wymyśliłam i zrobiłam oprawę wizualną bloga i tak dalej. Oczywiście korzystając z gotowego szablonu i od czasu do czasu jakiś porad w internecie, bo w końcu wszechwiedząca nie jestem ☺. A robię to wszystko, że tak powiem, w ramach wolontariatu - naprawdę nie mam z tego nic poza doświadczeniami i satysfakcją. A najpiękniejsze chwile są wtedy, gdy czytam miłe komentarze, gdy komuś się podoba konkretny wpis czy cały blog, gdy ktoś "da lajka" na Facebook'u. Dodatkowo daje to "motywacyjnego kopa" ☺. Za którego bardzo Wam dziękuję! Bo nie piszę bloga dla siebie, tylko dla Was. Jeżeli macie jakieś uwagi, pomysły, propozycje, to piszcie. Wasze sugestie są dla mnie niezmiernie ważne!

Mam też dla Was propozycję: możecie wysyłać mi zdjęcia potraw zrobionych na bazie przepisów z bloga, będę je publikować na facebookowym profilu - oczywiście napiszcie, czy wyrażacie na to zgodę (jeżeli nie wyrazicie, to będę się zdjęciem zachwycać w samotności ☺) i jak Was podpisać jako autora zdjęcia.

Pozdrawiam Czytelników stałych i okazjonalnych! Dziękuję Wam, że jesteście ze mną!

Zdjęcie na licencji CC0, pixabay.com

Małgorzata Rusek / Dietetyk

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Absolwentka SGGW w Warszawie. Kieruje się wiedzą opartą na dowodach naukowych, którą stale pogłębia zarówno samodzielnie, jak i uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Wegetarianka i miłośniczka książek.

Pięknie dziękuję za wszystkie komentarze, Wasze opinie są dla mnie niezmiernie ważne!
Będzie mi miło, jak osoby publikujące jako "Anonimowy" podpiszą się swoim imieniem czy ksywką :)

W przepisach często nie podaję ilości składników, chyba że jest to istotne, ponieważ są one zależne od indywidualnego zapotrzebowania.
Zalecenia odnośnie zdrowego odżywiania kieruję do zdrowych osób dorosłych o przeciętnej aktywności fizycznej. W przypadku innych osób mogą się one różnić.
Zdjęcia potraw oraz wszystkie teksty są mojego autorstwa i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykorzystywanie ich bez mojej zgody jest zabronione.

Copyrights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib