7/22/2015

Ruszyłam na podbój Facebook'a!

Małgorzata Rusek
Ach, żyjemy w takich czasach, że wręcz nie wypada nie mieć fanpage'a na Facebook'u.
Toteż wreszcie, po wielu rozterkach, długim zastanawianiu się i wahaniu, postanowiłam go założyć.
I oto jest! Dlatego, jeżeli podoba Ci się mój blog, gorąco zapraszam do lajkowania!Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie kliknięcia "Lubię to!". Będzie mi bardzo miło za docenienie mojej pracy, jaką wkładam w pisanie kolejnych postów. Będzie to też dla mnie motywacja do dalszego działania. Mam także nadzieję, że dzięki temu uda mi się dotrzeć do większej grupy odbiorców. Przekonać więcej osób, że zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, a jednocześnie wcale nie jest trudne i może przynieść dużo satysfakcji.

To jak, mogę liczyć na Wasze lajki? Proszę! ;)

Photo credit: stoneysteiner / Foter / CC BY

Małgorzata Rusek / Dietetyk

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Absolwentka SGGW w Warszawie. Kieruje się wiedzą opartą na dowodach naukowych, którą stale pogłębia zarówno samodzielnie, jak i uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Wegetarianka i miłośniczka książek.

W przepisach często nie podaję ilości składników, chyba że jest to istotne, ponieważ są one zależne od indywidualnego zapotrzebowania.
Zalecenia odnośnie zdrowego odżywiania kieruję do zdrowych osób dorosłych o przeciętnej aktywności fizycznej. W przypadku innych osób mogą się one różnić.
Zdjęcia potraw oraz wszystkie teksty są mojego autorstwa i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykorzystywanie ich bez mojej zgody jest zabronione.

Copyrights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib