10/14/2014

Studia - dużo zajęć, mało czasu

Małgorzata Rusek
Niedawno rozpoczął się nowy rok akademicki, który pozbawił mnie złudzeń, co do ilości czasu dla siebie i bloga. Wiem, że jest grupa osób, która regularnie tu zagląda i bardzo serdecznie tym osobom dziękuję - jest mi bardzo miło. Dziękuję także osobom, które wpadają na chwilę - mam nadzieję, że znajdą coś ciekawego. Jedak głównie chciałam tego posta skierować do stałych czytelników, którzy czekają na kolejne wpisy. Niestety muszę uprzedzić, że będą się one pojawiać raczej rzadko. Jest mi naprawdę przykro z tego powodu, ponieważ tworzenie tego bloga sprawiało mi dużo radości, ale obowiązki wzywają. Mam bardzo dużo różnych zajęć, projektów et cetera, wymagających ode mnie dużo pracy i, przede wszystkim, czasu. Postaram się w miarę możliwości wrzucać nowe posty, szczególnie przepisy (ponieważ, cóż będę ukrywać, pisze się je w miarę szybko). Będą to przepisy na dania "pojemniczkowe", które można zabrać ze sobą do szkoły, pracy czy na uczelnię, więc myślę, że mogą się okazać całkiem przydatne. Inne przepisy, w większości na szybkie dania, również będą się pojawiać. Więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Jak uda mi się znaleźć wystarczająco dużo czasu, to postaram się napisać coś bardziej ambitnego. Obiecuję, że w wakacje wrócę do pisania bloga na całego - zwłaszcza, że mam sporo pomysłów, a wakacje są idealnym czasem do ich realizacji. I dodatkowo będę o te 10 miesięcy nauki mądrzejsza.

Tak więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość - bądź co bądź przeznaczam ten czas na studiowanie dietetyki, żeby być coraz lepszą w tym, co robię i o czym piszę.Zdjęcie: http://koek.sggw.pl/

Małgorzata Rusek / Dietetyk

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Absolwentka SGGW w Warszawie. Kieruje się wiedzą opartą na dowodach naukowych, którą stale pogłębia zarówno samodzielnie, jak i uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Wegetarianka i miłośniczka książek.

W przepisach często nie podaję ilości składników, chyba że jest to istotne, ponieważ są one zależne od indywidualnego zapotrzebowania.
Zalecenia odnośnie zdrowego odżywiania kieruję do zdrowych osób dorosłych o przeciętnej aktywności fizycznej. W przypadku innych osób mogą się one różnić.
Zdjęcia potraw oraz wszystkie teksty są mojego autorstwa i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykorzystywanie ich bez mojej zgody jest zabronione.

Copyrights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Templatelib